Patike per femije

Shitet nga: esat 01 Qer 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
patike per femij nr 35 te reja te ardhura prej gjermanis po nr i vogel spo bojn, jane lkur dhe produkt shum i mir dhe teper te forta dhe kan kushtu 60 euro` firma osht Lurchi qmimi fix 18 euro tel . 044 440 216 . http://www.zalando.co.uk/childrens-shoes/lurchi/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim