Planika Origjinale

Shitet nga: Avni 09 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten planikat origjinale ngjyr teget ,shum pak te perdorura thuajse te reja ,shum te nxehta dhe te rahatshme ,nr 44
Tel/Viber +37745553085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim