Pllanika-- dhe -- Patika

Shitet nga: pllanika-puma 03 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten keto Pllanika , jane vetem 3 jave te perdoruara dhe keto patika te ardhura nga jasht...

Qmimi per Pllanika --- 90 euro. Nr.44-45

Qmimi per puma --- 40 Euro Nr. 43
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim