Pllanika nr 41

Shitet nga: qendrim 02 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
pllanikat shiten numer 41 jane te perdoruara vetem 1 vjet dhe jane shume te ruajtuara dhe 100% original.

mund te me kontaktoni edhe ne viber ne numrin
+37744153657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim