Pllanikat e markes HAIX

Shitet nga: Naser 01 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten pllanikat e perdorura te firmes HAIX.
Vlen te permendet qmimi i blerjes ka qenë 193 euro
Mund te thirrni ne nr. 045 899 975 po ashtu dhe viber. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim