Pllaninka per dimer

Shitet nga: Kujtim 24 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Pllaninka per dimer te sapo ardhura nga gjermania Te punuara krejtesisht prej materialit te lekures 100%lekur ...Nr....40. Jan per meshkuj dhe femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim