Puma Fila të pa përdorura

Shitet nga: Diamant 15 Jan 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Një palë puma të firmës "Fila" janë në shitje.

Pumat mund të mbthen gjatë stinës se pranëverës, verës dhe vjeshtës.

Janë të buta dhe të përshtatshme për këmbë.

Të rehatshme për persona që mbajnë gjatë mbathje në këmbë.

Numbr: 42

Janë po ashtu elastike të buta në prekje dhe e mbajnë këmbën e ajrosur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim