Puma

Shitet nga: negjip 05 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes puma adidas jan te reja dhe te paperdorura
Qmimi : 20 € nje pal puma
Viber + 377 45 474 986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim