QANTE E RE ADIDAS ORIGJINAL

Shitet nga: Diesel 09 Qer 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES QANTEN E SPORTIT *** ADIDAS*** ORIGJINAL

QANTE ADIDAS NGJYRE HIRI ME 3.DOLLAPA APO 3.PATENTA
DIMENZIONET E GJATE 55.CM E GJERE 30.CM E LARTE 30.CM
QANTA ESHT E RE PA PERDOR E BLEME NE ANGLI 59. EURO

SHIHNE NE FOTO.. QANTE ADIDAS IDEALE PER TE GJITHA SPORTET


ORA,KULET,KULETA,QANT,QANTA,JAKNE,KEPUC,KEPUCA,PANTOLL,PANTOLLA,
FARMERKA,DUKS,DUKSA,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,BIZHUTERI,SPORT
PAISJE SPORTIVE,AKTIVITETE NATYRORE,VESHJE,MBATHJE,STOLI,STOLIME
KËPUCA.KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,RRYP,RRYPA,PATIKE
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA FESTINA ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER
SPORT,PUMA,ADIDAS,NIKE,REBOK,FILA,MOBIL,MOBILA,TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA,LG,SAMSUNG,HTC,SIEMNS,SAMSUNG GALAXY,SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON,IPHONE,IPHONA,SKAGEN,VETURA,AUDI,VW,GOLF,POLO,TOURAN,TREGERA
TOUAREG,PASAT,BMW,OPEL,FORD,NISSAN,TOYOTA,KIA,HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES,PEUGEOT,PEZHO,RENAULT,RENO,CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.MERCEDES BENZ,AMG,BRABUS,AKSESOR,FASHION,TREND
KULET,KULETA,QANTA,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,PUMA,PATIKE,MAICA,TRENERKA,
JAKNE,FARMERKA,QANTA,SYZA,TE GJITHA,KATEGORIT,PUNE,SEKONDA.RADO,CANDINO
KOFER,KUFER,BOX,DIESEL,DIESELI,FASHION,TREND,CASIO,CERTINA,SEIKO,ROLLS ROYCE
BENTLEY,SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË MAKINA DHE MJETE.
TË TJERA,INVERTAR,SHKREBZ,SHKREBZA,ZIPO,SPORT,PAISJE SPORTIVE,BOX,KIKBOX,
FUTBOLL,HENDBOLL,BASKET,BASKETBOLL,SKI,KARATE,ETJ.PATIKA,PUMA,ADIDAS,
LOTO,UMBRO,NIKE,FILA,CONVERS.CONVERSE,NFL,ELLESE,LACOSTE,EMPORIO ARMANI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim