Qafore ari

Shitet nga: Enis 09 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Te nderuar, ju njoftoj se dje kam rastisur ne nje qafore ari dhe per kete jam i interesuar tia kthej pronarit. Atij te cilit i ka humbur let lajmrohet ne email: ebuensar@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim