Qante per meshkuj .

Shitet nga: Nuhi 25 Dhj 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Qanta eshte per meshkuj , si lloj qante pune eshte blere me nje cmime shume te larte dhe e perdoru shume pak afer 2 muaj , eshte likure sikur shihet ne foto cilesia e saj .
Saj perket cmimit mundemi te konsultohemi per nje cmim edhe pse eshte shume i volitshem per marken e e qantes dhe cilesine e saj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim