Qizme HI TEC NR.42 WATER PROOF

Shitet nga: 044297122 25 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes qizme HI-TEC NR.42 JAN NGA GJERMANIA JAN SHUM PAK TE PERDORURA DHE JAN SHUM TE RUAJTURA...

044-297-122.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim