RAY BAN SYZE DIELLI

Shitet nga: butrint 27 Qer 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI RAY BAN 4166 NR:11
SHITEN SYZET E DIELLIT RAY BAN
SYZET JAN MODEL I RI ME NJE XHAM
MJAFT TE MIR
SYZET JAN TE PAPERDORURA
DHE JAN ME GJITH KUTI
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM
NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER:
+37745/67-45-46 OSE NE FACEBOOK
https://m.facebook.com/btsunglasses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim