RROBA

Shitet nga: toni 14 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
RROBA KA 50 CENT KG RROBA NGA GJERMANIA ME SHUMIC PER FEMRA MESHKUJ DHE FEMIEJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim