RRYP I RI I LEKURES

Shitet nga: Aksesori 03 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES RRYPIN E LEKURES PER MESHKUJ ORIGJINAL DICKIES MADE IN USA

RRYP I RI PA PERDOR I BRENDIT TE NJOHUR AMERIKAN ,,DICKIES,, 100% LEKURE NGJYRA E ZEZE MADHESIA I GJATE 115.CM I GJERE 3.8 CM ,RRYPI ESHT I BLEM NE ANGLI SHUME I BUKUR DHE I FORT LEKURE E KUALITETIT TE LARTE GENUINE LEATHER
ORË DHE STOLI, TË GJTHA KATEGORIT GJITHË KOSOVËN,KIMIK,RRYP,RRIP,QELS,
VARRSE MBAJTSE QELS QELSI VETURA BMW MERCEDES BENZ JAGUAR
AUDI OPEL FORD RANGE ROVER TË TJERA VW GOLF PASSAT POLO BMW X3 BMW X5
X6A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.
QELS,QELSI,QELSA,PILOT,VETURA,AUDI,BMW,OPEL,MERCEDES,FORD,SEAT,JAGUAR
VW,GOLF,PASSAT,POLO,TOURAN,TOUAREG,PORSCHE,FERRARI,LAMBORGINI,RENAULT,
KIA,HYUNDAI,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,ROLLS ROYC,AUTOPJESE,MOBIL,TELEFONA,NOKIA
VARRSE,MBAJTSE,TREGER,TREGERA,BAGAZH,BAGAZHI,AKSESORE,RIMORKIO,FARA,DRITA,
ARMOTIZERA,KRILLA,NGJYRA,SHOFERSHAJME,VOLLAN,KARRIKA,ULSE,TIMON,MOTORR,DIESEL
LG,HTC,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,IPHON,IPHONE,IPHONA,APARAT,CANON,NIKON,OLYMPUS
PORSCHE.LAND ROVER,RANGE ROVER BMW X3,BMW,X5,BMW X6 QELSI ,QELSA,TE TJERA
LAND ROVER ,RANGE ROVER,KIA,BENZ,AUDI,QUATTRO,BMW X3,X5,X6,525,530,535320,330.
SHTEPI,SHTEPIJA,BANES,BANESA,TROJE,MOBILJE DHE INVERTAR,KOMOD,KOMODA,TAVOLIN
TAVOLINA,DOLLAP,REGALL,TEPIH,TEPIHA,KUZHIN,KUZHINA,DHOMA GJUMI,MJETE PUNE
BOSCH,MAKITA,HILTI,FLEX,METABO,EINHELL,KASTEFON,RADIO,PIONIR,JVC,KENWOD,LG
PANASONIC,TV,GRUNDIG,BEKO,SONY,SAMSUNG,TOSHIBA,LLOPTOP,ACER,DELL,PHILIPS
CAMER,CAMERA,FOTOAPARAT,CANON,NIKON,IPHON,IPHONA,RRYP,RRYPA.RRIP
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË MAKINA DHE MJETE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim