Rroba per puntor

Shitet nga: arti 24 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes rroba per puntor jan mjaft te trasha nuk e depertojn shiun dhe shum te ngrohta jan te importuar nga gjermania rrobat jan komplet me qizme dhe dorza te trija ne nje torb qmimi per njer par osht 19 euro kontakto ne whatsaap +38649706018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim