Rroba

Shitet nga: Adriatik 13 Tet 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ndresen Origjinale e emrin Ronaldo.
Qmimi eshte i dhene me posht por edhe mund te negociojme.
Madhesia e ndreses L.
E pershtatshme per Femra dhe Meshkuj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim