Rryp i Dorès HARLEY ChOpEr + orë dore-për marakli

Shitet nga: albert 26 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Eshte rryp i dores lekure , eshte me figure te qoperit m e bukur shum , interesante dhe e re pa perdorun , eshte edhe ore e dores , me ni fjal eshte per naj marakli , rrin bukur shum ne door , nr kontaktit 045671110, qiky numer eshte edhe ne viber. . . . . . eshte Lëkurë origjinal 100 %
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim