SYZE

Shitet nga: anonim 12 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Syze Shum Te Mira Kunder Rrezeve Te Djellit Te Sa Po Ardhura Nga Deutschland ,, Shiten Me Qmim Shum Te Mir Dhe Jan OriginaL ,, Pres Bleres Serioz ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim