SYZE DIELLI BURBERRY 2015 NR: 4148

Shitet nga: butrint 19 Pri 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHITEN SYZET E DIELLIT BURBERRY
SYZET JAN MODELI ME I RI 2015
DHE JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
SYZET KAN NJE DIZAJN TE MREKULLUESHEM
DHE ME NJE PAMJE SHUM TE BUKUR PER DIELL
MUND TE NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER
+37745/34-19-10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim