SYZE DIELLI DIESEL 2015

Shitet nga: butrint 12 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI DIESELu
SHITEN SYZET E DIELLIT TE FIRMES SE NJOHUR DIESEL
SYZET JAN MODELI ME I RI 2015 NR:3
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE KAN NJE XHAM MJAFT TE MIR PER DIELL
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
NR: +37745/674546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim