SYZE DIELLI HERMES "POROSIT ONLINE"

Shitet nga: butrint 12 Maj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI HERMES ""POROSIT ONLINE""
SHITEN SYZET E DIELLIT HERMES
MODELI I RI 2015 NR:2
ME NJE XHAM SHUM TE MIR
DHE NJE PAMJE MJAFT TE MIR
SYZET JAN ME GJITH KUTI DHE JAN TE PAPERDORURA
TRANSPORTIN DERI NDER TE SHPIS
NA KONTAKTONI TEL VIBER
+37745/674546
https://m.facebook.com/btsunglasses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim