SYZE DIELLI HUGO BOSS 2015

Shitet nga: butrint 15 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI PER MASHKUJ HUGO BOSS
SHITEN SYZET E DIELLIT PER MASHKUJ HUGO BOSS KLASIK
SYZET JAN MODEL 2015 DHE JAN TE PAPERDORURA
NJE MODEL SHUM I BUKUR PER MASHKUJ
ME NJE XHAM SHUM TE MIR PER MBROJTJE NGA DIELLI
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE ME NJE CMIM SHUM TE VOLITSHEM
045/34-19-10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim