SYZE DIELLI LOUIS VUITTON "POROSIT ONLINE"

Shitet nga: butrint 30 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI LOUIS VUITTON
SHITEN SYZET E DIELLIT LOUIS VUITTON MODELI 2015 NR:1
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
POASHTU KAN NJE XHAM MJAFT TE MIR PER DIELL
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE TRANSPORTI DERI NDER TSHPIS
NA KONTAKTONI 045/341-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim