SYZE DIELLI LOUIS VUITTON EVIDENCE "POROSIT ONLI..

Shitet nga: butrint 06 Gsh 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI LOUIS VUITTON
SHITEN SYZET E DIELLIT LUIS VUITTON
MODELI SHUM I PERSHTATSHEM PER QDO NJERI
ME DIZAJN SHUM TE BUKUR DHE PAMJE
SHUM TE MIR DHE ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM
SYZET JAN 3 NGJYRA : ZEZ KAFE DHE E BARDH
TRANSPORTI FALAS DERI TEK JU NE QDO VEND
NA KONTAKTONI NË:TEL OSE VIBER +37745/67-45-46 OSE NE FACEBOOK
https://m.facebook.com/btsunglasses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim