SYZE DIELLI PER MASHKUJ POLICE

Shitet nga: butrint 01 Krr 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI PER PER MASHKUJ POLICE NR:7
SHITEN SYZET E DIELLIT PER MASHKUJ TE FIRMES POLICE
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
NJE MODEL SHUM I BUKUR PER MASHKUJ
ME NJE XHAM SHUM TE MIR PER MBROJTJE NGA DIELLI
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE ME NJE CMIM SHUM TE VOLITSHEM
+37745/67-45-46 TEL OSE VIBER
OSE NE FACEBOOK
https://m.facebook.com/btsunglasses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim