SYZE DIELLI PER MASHKUJ PRADA

Shitet nga: butrint 14 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI PRADA NR:10
SHITEN SYZET E DIELLIT PER MASHKUJ PRADA
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
NJE MODEL SHUM I BUKUR PER MASHKUJ
ME NJE XHAM SHUM TE MIR PER MBROJTJE NGA DIELLI
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE ME NJE CMIM SHUM TE VOLITSHEM
045/34-19-10
TRANSPORTI FALAS DERI TEK JU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim