SYZE DIELLI VERSACE 2015

Shitet nga: butrint 21 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI VERSACE
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE
MODELI ME I RI 2015
SYZET JAN ME GJITH KUTI TE VERSACES
DHE JAN TE PAPERDORURA
ME NJE DIZAJN TE MAHNITSHEM
DHE ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM
DERI TEK JU.
TRANSPORTI FALAS DERI TE JU
NA KONTAKTONI +37745/34-19-10(VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim