SYZE DIELLI VERSACE UNISEX

Shitet nga: butrint 04 Pri 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE UNISEX NR:8

SYZET JAN ME GJITH KUTI

DHE JAN TE PAPERDORURA

DHE KAN NJE XHAM SHUM TE MIR PER DIELL

045-341-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim