SYZE DIELLI VERSACE

Shitet nga: butrint 27 Qer 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE NR:6

SYZET JAN ME GJITH KUTI

DHE JAN TE PAPERDORURA

SYZET JAN 3 NGJYRA TE ZEZ KAFE DHE TE BARDH

PER ME SHUM MUND TE SHIKONI FOTOT

045/341910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim