Salomon gorotex per dimer

Shitet nga: leoni 28 Nën 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
salomon gorotex jan shum te mira dhe pak te perdorura n 42. arsya se me bin te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim