Shes pantolla te ushtris

Shitet nga: Besjon 23 Dhj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes dy par pantolla te ushtris dhe nje jakne jon origjinal shum pak te perdorura muni edhe viber +37744953129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim