Shes trenerka Nike nga Zvicrra

Shitet nga: ilir 26 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes trenerka Nike per moshen 10 deri 18 vjeqare te ardhura nga zvicrra prodhim i Tailandes ,origjinale me qmim shume te mire per shkak te nje gabimi te vogel gjate prodhimit ku ne vend te NIKE shkruan NIEK,material i mire dhe qmimi i mire ne ngjyra te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim