Shiten NIKE MERCURIAL nr 42.5 dhe numer 43

Shitet nga: Jordan 14 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patika nike mercuril
2par.
Tzeza numer 43
Ngjure vjollce 42.5

Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim