Shiten dy pal pllanika dhe nje pal kpuca futbolli

Shitet nga: Doni 23 Dhj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten nje par pllanika te ardhur nga gjermania
Nr 42- 1/2 te zezat .. qmimi 60 €
Nr 43 te kaftat qmimi 100 €
Dhe ato te futbollit Nr. 41 qmimi 20€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim