Shiten kemisha te meshkujve

Shitet nga: xxx 29 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten me shumice kemisha te meshkujve "Del Romanino" slim-fit ..Modele dhe numra te ndryshme.
Cmimi per kemishat me shumice 6 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim