Syze te diellit Ray-Ban,Rayban

Shitet nga: gent 09 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten syzet e diellit ray-ban,rayban pothajse te reja,shume pak te perdorura,te sapoardhura nga amerika,cmimi eshte 55 Euro,,syzet jane blere permes Amazonit 107 dollare.,, te interesuarit mund te therasin ne nr. per kontakt 049609578,dhe 044368463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim