Tesha

Shitet nga: Daut 05 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten teshat te ardhura nga italia dhe gjermania, teshat jan te mira ka modele te ndryshme per pranver ver vjesht dimer, teshat jan per te dy gjinit.
Mund te shiten keshtu komplet si jan, por edhe me kg, qmimi behet me marrveshje dhe eshte qmim i arsyeshem.. mund te kontaktoni ne numrat 044299159 dhe 044731235. teshat gjenden ne shtime, po ashtu mund te bejn ndrrim me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim