Trinerka [ Nike]

Shitet nga: Nehati 23 Jan 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes trinerkat nuk jan te perdorura as nje her,kan kushtuar 140€.tash vetem per 100€ madhsia /S/ siq po shihen ne foto dhe jan origjinale,per me shum informata kontakto nr teli 045/437584 prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim