Veshje te ndryshme te perdorura

Shitet nga: isuf 29 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Veshje te ndryshme te perdorura per femije prej moshes 1 vjeçare deri 13vjet si dhe veshje te ndryshme per femra dhe meshkuj. Qmimi per kg 3€ .
Veshjet i kemi ne Bregun e diellit Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim