Veshmbathe , veshje kepuce per femra dhe meshkuj,

Shitet nga: lirije 19 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes rroba second hand me kg apo me cope, qe jane shume te mira per shetoret e second hand .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim