origjinal Kepuc Washington

Shitet nga: granit 19 Pri 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Jon Kepuc shum origjinal cilsis dhe kualitetit te lart jan prej firmes se njohur washington ne amerik dhe keto jan bler ne itali kan nje shtres shum cilsore dhe jan shum te pershtatshme ne kemb pres bleres serioz nr tel 044453339
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim