pantolla per meshkuj

Shitet nga: Besarta 19 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
pantolla per meshkuj ngjyr te hirt te qelet. size 30/34...nga marka Selected.. pantollat jane shume pak te perdorur. dhe te ruajtur mire. pothuajse te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim