pllaninka

Shitet nga: arton 11 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes bllaninkat jan te perdorura pak koh sjan te qkyyme askund po ashtu shes edhe telefonin telefoni osht ne gjendje super te rregullt osht me taq dhe pulla qimin ka 35 teledoni kurse pllaninkat 40 dhe jan numer 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim