venice puma -42

Shitet nga: besnik 22 Mar 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Puma te gjata ( gryka ) te ardhura nga italia para 1 muje,kom perdor 2 here me tho kreit po spo me pelqein se sjom msu me math me gryka munen mu perdor edhe si qizme sepse ion lekur dhe nuk e pin uin pra ion kto ne foto kontakt VIBER WHATSAP 8 : 00 deri 23 : 00 ose email i kthei nonstop ndrrimi me diqka qe me konvenon shum sene pa marr parasysh -42
Munen edhe me u shkurtu 5euro me u boo veq me gryka qmimi i diskutushum deri ni mas

Or,qant kulet puma qizme aksesor etc...

Faithful.zz@msn.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim