Kapel e re Audi Q7

Shitet nga: Bmw 12 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
SHES KAPELEN PER XHIPA **AUDI**Q7

KAPEL ME LOGO <AUDI< Q7 ORIGJINAL MADE IN GERMANY KAPEL SHUME E BUKUR PER MERAKLI NGJYRA E ZEZE LOGON NGJYRE HIRI MATERIALI POLYESTER DHE SHTOF I FORT
KAPELA ESHT E RE PA PERDOR 100% ORIGJINALE..

Tel 044911160


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim