MBATHJE

Shitet nga: Gëzim 21 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Mbathje origjinale nga Gjermania jan shum te mira dhe i jap me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim