Nallane druri ne lezhe

Shitet nga: reni 29 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Kam fabriken e prodhimit te nallaneve te drurit, kam 5 mi pale te prodhuara per meshkuj dhe femra. Shes me shumice per dyqane, por edhe per fabrike kepucesh me stampen e vet. Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim