Nderrohet

Shitet nga: Htc 14 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes dhe ndrroj htc 8x windows vendi per kartel defekt..per me shum info kontaktoni ne viber..bej ndrrim me cokulla(planika)....+37744546744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim