Patika - Nike Air Max

Shitet nga: Xeni 11 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes patikat shume pak te perdorura, dhe shume te ruajtura.

Kontakti vetem ne Viber: +37744530698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim